Ο Αναπληρωτής Συντονιστής Εκπαίδευσης Βερολίνου και τα μέλη της επιτροπής για το διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα: «Ελληνικό σχολείο – συνυπάρχουμε αλλιώς» ευχαριστούν τους μαθητές και τις μαθήτριες των ελληνικών Γυμνασίων και Λυκείων για τη συμμετοχή τους και την αποστολή των φωτογραφιών.
Οι φωτογραφίες που βραβεύονται είναι από τα Γυμνάσια-Λύκεια: Ανόβερου, Βούπερταλ, Ντίσελντορφ και Ντόρτμουντ. Από τώρα, κοσμούν την επίσημη ιστοσελίδα του Γραφείου Συντονιστή Εκπαίδευσης Βερολίνου, στη διεύθυνση http://gseb.sch.gr
Οι φωτογραφίες των μαθητών του σχολείου μας που συμμετείχαν στον διαγωνισμό είναι οι εξής:
Βράβευση μαθητών και μαθητριών στον διαγωνισμό φωτογραφίας με Θέμα: «Ελληνικό σχολείο – συνυπάρχουμε αλλιώς»